Indywidualnie programowane kryształy to wspaniała możliwość korekty personalnego pola informacyjnego, oraz okoliczności i energii wokół Ciebie. Indywidualnie zaprogramowany na TimeWaverze kryształ może być kluczem do przemodelowania całej rzeczywistości- wszystko zależy od danych, które na nim zapiszemy.

 

W związku z regulacjami prawnymi dotyczącymi RODO (można się z jego warunkami zapoznać pod adresem https://kwanty.pl/rodo/) – zaczynamy od oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Proszę w e-mailu  adresowanym na kwanty@kwanty.pl napisać : „Zapoznałem/ zapoznałam się z regułami prowadzenia terapii w firmie KWANTY.PL, oraz z warunkami przetwarzania moich danych dla celów terapeutycznych-  i wyrażam na nie zgodę. Pana/Pani Imię i Nazwisko.”

 

Do zaprogramowania osobistego kryształu, potrzebne będą następujące dane:

1. Data i miejsce urodzenia (najdokładniej, jak można)

2. Pełne imię i nazwisko

3. Adres zamieszkania (nie zameldowania, tylko przebywania).

4. Miejsce, stanowisko i adres zatrudnienia. Jeśli to filia jakiejś firmy, proszę dołączyć odpowiedni komentarz.

5. Zdjęcie cyfrowe pełnej sylwetki na martwym tle, nie w lustrze, bez filtrów, obróbki graficznej, w oryginalnym formacie. (Bez roślin, zwierząt i innych ludzi w kadrze- może być zrobione smartfonem, tabletem, lub jakimkolwiek aparatem cyfrowym. Uprzejmie proszę bliskości unikać urządzeń emitujących wysokie pole elektromagnetyczne- jak lodówki, telewizory- w tle; proszę także, żeby nie było to zdjęcie z lustra). Waga zdjęcia- minimum 1,5MB.

6. Potwierdzenie opłacenia cegiełki dla Fundacji w wysokości 500 zł wraz z adresem do wysyłki i nr telefonu na e-mail fundacji: kontakt@8alchemy.org

Dane do przelewu krajowego:

Numer rachunku odbiorcy: 31102051380000960202035459

Nazwa odbiorcy: FUNDACJA EVO – ECO – EDU

Tytuł wpłaty: wpłata na fundację

W podziękowaniu Kwanty.pl nieodpłatnie zaprogramują kryształ na TimeWaverze; niewielki, ale cenny kryształ, z dziurką na gumkę. Jeśli zależy Ci na specjalnym, okazałym egzemplarzu, możesz przesłać mi własny, albo- jeśli wolisz, żebym ja go dobrała- powiadomię Cię o cenie minerału. Taka cena będzie zależna od konkretnego kryształu.

Zaprogramowany kryształ zostanie przekazany do fundacji, której wolontariusze zajmą się jego dostarczaniem do Państwa przesyłką kurierską.

Share