Dla wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z cudownych właściwości witaminy C w dużych dawkach w terapii ODMŁADZAJĄCEJ i LECZNICZEJ– także w tych NAJCIĘŻSZYCH CHOROBACH – oferujemy taką możliwość.
Wlew zostanie wykonany u Państwa w domu, pod opieką lekarza, zgodnie z najlepszymi standardami sztuki.
Oczywiście- można do nas także przyjechać na wlew z innego miasta– wszystko ustalimy jak najlepiej dla Państwa wygody.

Zainteresowanych proszę o kontakt przez formularz na stronie https://kwanty.pl/kontakt/ ,  lub telefonicznie- 573946669

https://www.youtube.com/results?search_query=jerzy+zi%C4%99ba+witamina+c

intravenous_ascorbid_acid vit_C_pharmacokintetics
Witamina_C_jako_orez_w_walce Wpływ_wybranych_składnikow_odzywczych_pozywienia
PRZEGLAD_METOD_OZNACZANIA_ZAWARTOŚCI_WITAMINY_C

 

Witamina C to niezbędny substancja, bez której nie ma zdrowego życia. Jest antyoksydantem, usuwa wolne rodniki tlenowe z organizmu, chroniąc w ten sposób DNA, proteiny i lipidy przed utlenianiem i niepożądanymi reakcjami.
Jej niedobór uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie organizmu, zaburza proces zdrowienia i regeneracji.
Witamina C bierze udział w każdym procesie, który zachodzi w organizmie ludzkim: m.in. w tworzeniu kości, syntezie hemoglobiny, powstawaniu krwinek czerwonych, czy przyswajaniu żelaza, pomaga utrzymać właściwą czynność systemu naczyń krwionośnych. Działa odtruwająco, antybiotycznie, przeciwwirusowo i przeciwzapalnie; generalnie- odgrywa ważną rolę w procesach odpornościowych, w wytwarzaniu przeciwciał i gojeniu ran.
Organizm człowieka jej nie produkuje, dlatego musi być dostarczana z zewnątrz. Jest bezpieczna, bo nie jest magazynowana w organizmie, nadmiar jest z niego szybko usuwany.  W stanach chorobowych zapotrzebowanie organizmu na witaminę C jest znacznie większe niż możliwości jej przyswojenia drogą doustną- do osiągnięcia skutecznego efektu terapeutycznego witamina C musi więc być podawana dożylnie w postaci wlewu kroplowego, który praktycznie eliminuje wszelkie niebezpieczeństwa (w pełni ochronione jest szkliwo, nie ma zagrożeń dla nerek). Zagrożenia związane z terapią witaminą C podawaną dożylnie praktycznie nie istnieją.

Dzięki wlewom dożylnym z witaminy C możemy :

1. Poprawić ogólny stan zdrowia pacjenta, zregenerować kompletnie organizm.

2. Odmłodzić i wydatnie poprawić osobistą kondycję organizmu. Tak, tak, możemy cofnąć czas- temat jest szeroki, a osiągnięcia terapii witaminą C w tej materii niezwykle frapujące.

3. Cofnąć objawy miażdżycy. Opisano wiele przypadków kompletniej regeneracji naczyń krwionośnych u pacjentów miażdżycowych.

4. Leczyć choroby zakaźne i wirusowe. (Potwierdzono znakomite rezultaty lecznicze terapii wysokimi dawkami witaminy C we wlewach dożylnych: antybiotyko-oporne infekcje bakteryjne, czy choroby wirusowe które leczone tradycyjnymi metodami dręczą pacjentów wiele miesięcy, po podaniu wlewów z witaminy C całkowicie cofają się po 2-3 dniach- wspaniałe rezultaty odnotowano w leczeniu wielu wyjątkowo trudnych schorzeń, z którymi medycyna alopatyczna nie radzi sobie kompletnie- np. objawy ostrego wirusowego zapalenia wątroby udaje się wyeliminować po tygodniu).

5. Wspomagać regenerację po chorobach (np. regeneracja naczyń krwionośnych zniszczonych cukrzycą).

6. Wspomagać terapię nowotworów – polecamy lekturę i obejrzenie załączonych do artykułu odnośników. Istnieje wiele odnotowanych sukcesów w takich terapiach.

7. Przywrócić do normy poziom cholesterolu ( obniżenie w wypadku zbyt wysokiego poziomu, podwyższenie, gdy poziom jest zbyt niski).

8. Wspomóc terapię  chorób pasożytniczych.

9. Stabilizować stan pacjenta w awitaminozach i hipowitaminozach.

10. Leczyć gnilec i rozchwianie zębów.

11. Usprawnić rekonwalescencję  w okresach infekcji i zdrowienia.

12. W zespołach złego wchłaniania wydatnie wspomóc terapię odbudowującą organizm.

13. Wspomagać leczenie zatruć substancjami powodującymi methemoglobinę.

14. Zasilić wydatnie organizm w utrudnionym gojeniu się ran i złamań.

15. Wspomóc terapię skłonności do krwawień.

Share