| Szkolenia i Warsztaty |

Jeśli chciałbyś nauczyć się dwupunktu, lub innych technik kwantowych,  lub też zdobyć wiedzę z zakresu innych aktywności, którymi się zajmuję (zajrzyj na stronę)- bardzo chętnie podzielę się moimi umiejętnościami i wiedzą w zakresie paradygmatu kwantowego i technik kwantowych, za sprawą których można uzdrawiać, modelować własną rzeczywistość, dokonywać transformacji osobistej i globalnej, zmienić okoliczności osobistego funkcjonowania, pozbyć się niedobrych wzorców, lub ograniczeń, zmieniać własną egzystencję, postrzeganie wszechświata, zapewnić sobie poprawę finansów, związków z ludźmi- lub też ułatwić życie w innych aspektach- lecz nie tylko– bo przytoczyłam tu tylko skromny zakres możliwości technik, których mogę Cię nauczyć. Możesz u mnie także odbyć szkolenie z zakresu obsługi Quantec`ka, jeśli masz takie życzenie.
Oferuję spotkania indywidualne i grupowe. 
Kwestia kosztów jest ustalana indywidualnie (proszę o kontakt osobisty).

Niebawem w Łodzi zorganizujemy kilka cykli szkoleń kwantowych z udziałem NAJLEPSZYCH MENTORÓW TECHNIK KWANTOWYCH. Szkolenia według oryginalnych metod, dostępnych u Mentorów z najwyższymi certyfikatami. Informacje niebawem!


INDYWIDUALNE ZAJĘCIA ZE MNĄ

Jeśli chciałbyś mieć ze mną zajęcia indywidualne- dotyczące paradygmatu kwantowego, szkolenia z zakresu technik kwantowych, QUANTEC`A, pracy z dźwiękiem – lub po prostu- lekcje śpiewu,  impostacji, czy też operowania głosem– napisz do mnie mail   na adres kwanty@kwanty.pl . Dźwięk może leczyć, koić, zmieniać świat, może być narzędziem osobistej transformacji.

Zależnie od rodzaju aktywności, zajęcia mogą się odbywać przez internet, lub osobiście. Wszystkie ustalenia poczynimy mailowo.
W wypadku szkoleń na odległość potrzebna będzie tylko umożliwiająca kontakt internetowy aplikacja, jak SKYPE, WhatsApp, lub VIBER.  Po zainstalowaniu jednej z podanych aplikacji będziemy w stanie pracować wspólnie nad każdym problemem, prowadzić lekcje i szkolenia, lub po prostu- rozmawiać ze sobą- z każdego miejsca na świecie.

Share