cennik

Procedura postępowania i cennik

Share

QUANTEC

Praca z człowiekiem: podstawową zasadą jest wola Podmiotu. Każdy Człowiek ma wolną wolę, dlatego musi się zgodzić na terapię. Zasada ta dotyczy każdego przytomnego i świadomego dorosłego, oraz dziecka, które ma więcej niż 4 lata. W wypadku stanu nieświadomości i dziecka poniżej czwartego roku życia, decyzję o skanie i ewentualnej terapii może podjąć osoba odpowiedzialna- rodzic, lub opiekun. Nie pracuję z osobami, które nie wyraziły zgody na terapię Quantec`kiem, lub- co gorsza- nie są świadome, że ktoś działa poza ich wolą „na ich rzecz”.
Nie zgadzam się również na pracę z intencjami negatywnymi.
Proszę także, żeby nikogo nie namawiać na terapię u mnie- każdy Byt sam dokonuje wyboru swojej własnej drogi, terapii i terapeuty- i ja odnoszę się do tej zasady z pełnym respektem.  Potrzebujemy wolnej, niezależnej decyzji, aby współpraca była efektywna i piękna. Proszę więc uważnie słuchać swojej własnej Duszy w kwestii każdego wyboru.

Zaczynamy od skanu / analizy. Do skanu człowieka potrzebne będą następujące dane: cyfrowe zdjęcie podmiotu terapii na „martwym tle” (bez roślin, zwierząt i innych ludzi w kadrze- proszę go nie obrabiać graficznie w żaden sposób- oczywiście, może być zrobione smartfonem, tabletem, lub jakimkolwiek aparatem cyfrowym- uprzejmie proszę także unikać urządzeń emitujących wysokie pole elektromagnetyczne- jak lodówki, telewizory- w tle,; proszę także, żeby nie było to zdjęcie z lustra), data urodzenia, oraz imię i nazwisko w pełnym brzmieniu.  Poproszę o nie via e-mail:  kwanty@kwanty.pl  .
Po skanie nastąpi długa rozmowa o tym, co zawiera analiza- a także o życzeniach, preferencjach i tym, co w istocie jest do skorygowania. Podczas tejże rozmowy omówimy zakres i ilość terapii tematycznych, wymienimy wszystkie inne, konieczne informacje i poczynimy wszystkie niezbędne ustalenia. W ślad za nią pojawią się terapie, które zostaną stworzone indywidualnie.

Wszystkie ceny, które wymieniam poniżej są uwarunkowane czasem, który poświęcam na pracę dla Podopiecznego w danym zakresie- faktycznie więc są opłatami za mój czas i uwagę, którą poświęcam dla podmiotowej Osoby prowadząc terapię Quantec`kiem, lub jakikolwiek inny rodzaj terapii kwantowej.
Koszt skanu człowieka wynosi 330 PLN (75 EUR), z kolei programy są rozliczane comiesięcznie- cena jednej terapii wynosi 90 PLN (20 EUR) miesięcznie.
Czas oczekiwania jest uzależniony od aktualnej sytuacji – pracuję według kolejności płatności.

KOSZT SKANU EKSPRESSOWEGO (w ciągu trzech dni od otrzymania płatności)- 550zł (120 EUR). Koszt programu ekspresowego (w ciągu 48 godzin od otrzymania płatności) – 230zł (50 EUR) w pierwszym miesiącu- w kolejnych- 90zł miesięcznie.

Rozliczyć się ze mną można przelewem na konto bankowe, przekazem pocztowym, lub za pomocą PayPal`a (ceny wtedy będą wyższe o 5%- ze względu na koszt prowizji PayPal- odpowiednio- 360 PLN / 79 EUR za skan- i 96 PLN / 21 EUR za 1 terapię miesięcznie). Za ekspresowe usługi- odpowiednio: 578zł (126 EUR) za skan i 240zł (53 EUR) za program w pierwszym miesiącu.

Ponieważ zdarzają się przypadki, które wymagają więcej szczególnej uwagi i SKONCENTROWANEJ pracy Quantec`a- (stany nagłe, terminalne, bardzo ciężkie dysfunkcje,  palące sprawy życiowe) – istnieje możliwość objęcia ich specjalną PROCEDURĄ WYSOKIEJ UWAGI Quantec`a. Takie sytuacje będą traktowane PRIORYTETOWO, interwencje mogą być podejmowane w trybie nagłym, BEZ OCZEKIWANIA W KOLEJCE, TAKŻE W DNI WOLNE OD PRACY I ŚWIĘTA, w zwiększonej dawce i kondensacji nadawania. Każda sytuacja jest unikatowa, cena takich procedur będzie ustalana indywidualnie- bo zależy od ilości i rodzaju pracy, którą trzeba poświęcić w danym przypadku. O potrzebie zastosowania takiego trybu możemy postanowić podczas rozmowy telefonicznej- proszę mnie uprzejmie powiadomić mailowo- podając zwrotny numer telefonu- lub telefonicznie- wysyłając sms na numer +48 573946669 – oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.  

Każda rozległa zmiana w pracującym już programie, zmieniająca zasadniczo jego zakres lub cel – to koszt 50zł.

Praca ze zwierzętami: Do skanu zwierzęcia potrzebne będą następujące dane: cyfrowe zdjęcie podmiotu terapii na „martwym tle” (bez roślin, innych zwierząt i ludzi w kadrze- proszę go nie obrabiać graficznie w żaden sposób- oczywiście, może być zrobione smartfonem, tabletem, lub jakimkolwiek aparatem cyfrowym), data urodzenia (jeśli ją znamy- a jeśli nie- np. w wypadku przygarniętych, bezdomnych zwierząt- poradzę sobie bez niej), oraz imię i nazwisko właściciela, lub osoby odpowiedzialnej za los danego zwierzaka- w pełnym brzmieniu. Potem długa rozmowa z właścicielem o tym, co zawiera analiza- czyli o tym, co mamy do zrobienia. W ślad za nią pojawi się jedna, indywidualna, zwierzaczkowa terapia.
Koszt skanu zwierzęcia wynosi 345 PLN (75 EUR), z kolei terapia / program jest rozliczana comiesięcznie- aktualnie cena miesięczna jednej, ogólnej terapii zwierzęcej wynosi 135 PLN  (30 EUR) w pierwszym miesiącu- 90 PLN (20 EUR) w kolejnych miesiącach trwania terapii. Ceny kolejnych intencji, wedle życzeń i preferencji właściciela zwierzątka, wynoszą 90zł za każdy program miesięcznie.

Pracuję także z nieruchomościami, cennymi przedmiotami (jak antyki, obrazy, samochody), plantacjami, zbiornikami wodnymi, gospodarstwami rolnymi, hotelami, klubami sportowymi, klubami SPA.  Także z firmami, podmiotami gospodarczymi i instytucjami– ceny i zasady takiej współpracy są każdorazowo ustalane indywidualnie- zależnie od zakresu spraw, które należy objąć uwagą Quantec`a.

W razie pytań- poproszę o mail z polskim numerem telefonu- lub WhatsApp / Viber / Skype- jeśli to numer zagraniczny- zadzwonię, porozmawiamy, wszystko stanie się jasne.


SESJE KWANTOWE

Zakres sesji, jej zawartość i czas trwania jest sprawą indywidualną i będzie omówiony każdorazowo przed jej rozpoczęciem. Indywidualna, godzinna sesja kwantowa ze mną kosztuje 500 PLN (120 EUR).


SZKOLENIA

Prowadzę szkolenia różnego rodzaju- można nauczyć się u mnie różnych technik kwantowych (za sprawą których można uzdrawiać, modelować własną rzeczywistość, dokonywać transformacji osobistej i globalnej, zmienić okoliczności własnego funkcjonowania, pozbyć się niedobrych wzorców, lub ograniczeń- lecz nie tylko), lub pracy z Quantec`kiem.
Oferuję spotkania indywidualne i grupowe. Godzina szkolenia indywidualnego kosztuje 500 PLN (120 EUR).
Kwestia kosztów szkoleń grupowych jest ustalana indywidualnie (proszę o kontakt mailowy, lub telefoniczny).


INDYWIDUALNA PRACA ZE MNĄ

Jeśli chciałbyś mieć ze mną zajęcia indywidualne– formatujące, transformujące, dotyczące paradygmatu kwantowego, duchowości, coachingu osobistego, szkolenia z zakresu technik kwantowych, QUANTEC`a, pracy z dźwiękiem – lub też lekcje śpiewu,  impostacji, czy też operowania głosem- napisz do mnie mail   na adres kwanty@kwanty.pl  Godzina mojej uwagi skoncentrowanej wyłącznie na Tobie to koszt 500 PLN (120 EUR) .

Zależnie od rodzaju aktywności, zajęcia mogą się odbywać przez internet, lub osobiście. Wszystkie ustalenia poczynimy mailowo.


OSOBISTE COACHINGI 

Cena osobistych sesji coachingowych będzie ustalana na drodze porozumienia- w zależności od potrzeb i zakresu koniecznych procedur.  Prosimy  w tej sprawie o mail przez formularz kontaktowy.


PRACA DLA FIRM

Cena naszej pracy dla Firm i Podmiotów Gospodarczych będzie ustalana każdorazowo, na drodze porozumienia- w zależności od potrzeb i zakresu koniecznych procedur.  Prosimy w tej sprawie o mail przez formularz kontaktowy.

Share

QUANTEC, medycyna kwantowa, medycyna informacyjna, sesje kwantowe, medycyna ortomolekularna, modelowanie rzeczywistości, coaching duchowy, uzdrawianie, transformacja kwantowa