Oferuję Procedurę Indywidualnej Opieki nad Firmami.
Współpraca będzie specjalnie dopasowana do Państwa potrzeb i będzie przebiegać z zachowaniem paradygmatu pracy Najczystszą Świadomością.

Wszechświat jest pełen obfitości, której może doświadczyć każdy, nie zabierając niczego innym. Etyka Biznesu ma dziś szczególne znaczenie dla świata– i z przyjemnością przyczynimy się, jako Zespół, do jej przysporzenia.

Wszelkie podjęte wspólnie procedury będą z pewnością kluczowe i korzystne dla Państwa Firm, jak i dla Państwa w wymiarze osobistym. Chcemy je udostępnić, podnosząc tym samym wibracje na świecie. Dobro i obfitość, które udostępnimy Państwu, przyniosą bowiem korzyści całemu Wszechświatowi. 

Obfitość dóbr i korzyści we Wszechświecie jest nieograniczona i dostępna dla każdego, kto będzie z nią zestrojony.  Stosując odpowiednie techniki rezonujące ze Wszechświatem i Źródłem Wszystkiego Co Jest, można zoptymalizować efektywność wszystkich przedsięwzięć, unikając jednak niedobrej energii wyzysku,  wyścigu i wzajemnego wydzierania sobie łupów.  Akceptując fakt nieograniczonej dostępności materii, która się mnoży, jeśli rezonans Kreatora jest czysty, mądry i harmonijny, możemy stworzyć wszystko, czego tylko zapragniemy, nie ujmując innym niczego.

Nasza opieka to podniesienie efektywności przedsiębiorstw przy zastosowaniu technik mentalnych i kwantowych. Oczyszczenie przestrzeni, edukacja w kwestii zmiany paradygmatu i percepcji, oraz spersonalizowanych technik, które pozwolą na etyczną przebudowę przedsięwzięć w celu podniesienia ich rentowności i przysporzenia dobra światu. Zestroimy Państwa i Państwa przedsięwzięcia z harmonią Źródła Wszystkiego Co Jest i nauczymy korzystać z nieograniczoności zasobów Wszechświata, a droga do nich będzie etyczna, klarowna i przyjemna.

Wszystkie aspekty współpracy ustalimy wspólnie podczas pierwszego spotkania.  W razie zainteresowania nim proszę o mail na adres kwanty@kwanty.pl  albo kontakt telefoniczny w godzinach 10.00-20.00: 530 688 898

lub proszę wypełnić poniższy formularz

    Quantec praca dla firm

    Share