witaj

Witaj

Share

Zakładam, że zajrzałeś tu dlatego, że pragniesz istotnej dla siebie zmiany: życia, jego jakości, zdrowia, otoczenia, Twojego świata, osobistego funkcjonowania. Chciałbyś spełnić swoje marzenia, poprawić Twój los, albo otworzyć głowę, oczy,  by twoje zamiary sięgały dalej, niż dotąd.
Wreszcie- pragniesz, by Twoje projekty, marzenia i cele, po prostu się ziszczały, materializowały, wcielały w życie; niektórzy nazywają to „cudami”- i osobiście uważam, że wcale nie przesadzają.
Cuda są możliwe (bo jak inaczej określić nagłe uzdrowienia, czy inne, radykalnie zmieniające nasze życie na szczęśliwe, fundamentalne zmiany)- znam wiele sposobów, by je dla Ciebie uczynić- i chętnie się nimi z Tobą podzielę. Moje doświadczenie w zakresie cudów i ich obserwacji jest niebagatelne 😉 .
Mam nadzieję, że to, co otrzymasz- podasz dalej- dla dobra wszystkich istot żywych- ludzi, zwierząt i Ziemi. Poprawiając swój los- przyczyniasz się do poprawy losu Ziemi i innych istot. Multiplikujesz dobro całości.

omnia unus est
Omnia Unus Est

Zatem- przychodząc do mnie, możesz liczyć na zmiany, których pragniesz. Są możliwe i potrzebne, skoro prowadzi cię do nich Twoja dusza- bo dzięki jej głosowi się przecież spotykamy.  Razem możemy dokonać tych zmian: dla ludzi, zwierząt, oraz tzw. okoliczności funkcjonowania- Twojego zdrowia, osobistego poczucia szczęścia i harmonii, Twojej rodziny, życia- a nawet finansów, domu, firmy- czy ogólnie pojętego życia zawodowego.
Umiem ziścić dla Ciebie zmiany. Pomimo mojej spontaniczności i prostodusznej chęci pomocy światu, zajęłam się tym tematem niezwykle pragmatycznie: uczyłam się długo, rozmawiałam ze wspaniałymi nauczycielami i naukowcami na miarę przyszłych epok, zdobyłam wszelkie dostępne uprawnienia i certyfikaty. Wszystko to razem utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto czynić dobro dla świata. Czyńmy je więc wspólnie.
Dla dobra Całości.

Share

QUANTEC, TIMEWAVER, medycyna kwantowa, medycyna informacyjna, sesje kwantowe, medycyna ortomolekularna, modelowanie rzeczywistości, coaching duchowy, uzdrawianie, transformacja kwantowa, praca w polu informacyjnym