Nowy paradygmat według Prof. Witalija i Tatiany Tichopławów

Kryzys technologii XXI wieku stał się faktem- kryzys powszechnie uznanego paradygmatu naukowego- mimo robiących wrażenie idei, jak zimna synteza jądrowa, czy nadprzewodnictwo wysokotemperaturowe. W miarę jego pogłębiania się, w sposób nieunikniony pojawiają się koncepcje, prowadzące do zrewidowania wyobrażeń naukowych i na podstawie nowej fizyki formułują nową wiedzę i nowe technologie, nie posiadające analogii. Już nastąpiła wielka zmiana paradygmatów w naukach przyrodniczych, zmieniająca radykalnie nasze wyobrażenia o strukturze otaczającego nas świata.

Począwszy od Galileusza, bogata w treści baza paradygmatów przyrodniczych nieodwracalnie była budowana na podstawie wyboru odpowiedniej zasady względności i odpowiedniej geometrii przestrzeni. Paradygmat, przyjęty na początku XX wieku oparty był na zasadzie względności Einsteina i geometrii przestrzeni Riemanna-Clifforda-Einsteina. Trzecim, fundamentalnym czynnikiem, było postulowanie istnienia pewnego uniwersalnego środowiska, przekaźnika wzajemnych oddziaływań (jak np. eter Newtona), albo też środowiska, które tylko pełni funkcje przekaźnika wzajemnych oddziaływań, ale także stanowi fizyczne źródło substancji, tworzącej cząstki elementarne. Takim UNIWERSALNYM ŚRODOWISKIEM jest PRÓŻNIA FIZYCZNA we współczesnej fizyce, bądź AKASZA w terminologii wedyjskiej.

Obecnie sformułowany został nowy, fizyczny paradygmat naukowy na podstawie idei próżni fizycznej, jako pramaterii, leżącej u podstawy wszystkiego, co obserwujemy w przyrodzie. Jednolita Teoria Pola doprowadziła do równań próżni fizycznej. Znaleziono dokładne rozwiązania wskazanego systemu równań, opisujące nie tylko pola elektromagnetyczne, grawitacyjne i jądrowe, ale i nowe pola torsyjne, czy też wirowania, będące nośnikami informacji w Świecie Subtelnym. Tym samym nie tylko udało się uzyskać super-połączenie wszystkich znanych, wzajemnych oddziaływań, ale i uczynić coś o wiele, wiele większego. Odkryto piąty typ fundamentalnego oddziaływania- oddziaływanie informacyjne.

Na podstawie „FIZYKI WIARY” profesorów Witalija i Tatiany Tichopławów

Share

Dodaj komentarz