143. O sprawach wyższych, w prostych słowach. Nauka, Duchowość | Monika Cichocka, Siergiej Łazariew

| 0
Monika Cichocka Wysoka Świadomość
Monika Cichocka Wysoka Świadomość
143. O sprawach wyższych, w prostych słowach. Nauka, Duchowość | Monika Cichocka, Siergiej Łazariew
Loading
/

Moi Kochani, z wielką radością zapraszam Was na spotkanie z Mistrzem – wybitnym i uznanym Siergiejem Łazariewem. Ponad 40-letnia działalność mojego rozmówcy, zaowocowała badaniami zupełnie nowego obszaru wiedzy o człowieku – syntezy nauki i wiary w Boga, pedagogiki, psychologii i medycyny. W pierwszej odsłonie naszej rozmowy zadałam kilka pryncypialnych pytań, na które Mistrz skrupulatnie odpowiedział.

 

Nowy cykl audycji, którego gościem jest Siergiej Łazariew, swoją premierę będzie miał w piątek 27 stycznia o godzinie 21.00. Dołączcie do nas na moim Strumieniu. Bierzcie i jedzcie!

__________

Pragnę z całego serca podziękować wydawnictwu Satja Juga, które wykonało ogromną pracę przy tłumaczeniu moich pytań oraz przygotowało translację odpowiedzi Mistrza. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu założycieli wydawnictwa, audycja mogła dojść do skutku.

Zajrzyjcie na stronę Satja Juga, na której znajdziecie wszystkie publikacje, a także linki do zbliżających się seminariów Siergieja Łazariewa. https://satja-juga.pl

__________

Materiały audio-wizualne wykorzystane zostały w audycji dzięki uprzejmości Pana Siergieja Łazariewa. Prawa autorskie do zdjęć wizerunkowych oraz filmu, których fragmenty znalazły się w programie w całości należą do mojego rozmówcy.

Share

Dodaj komentarz