82. Antyrak – cz. X. Rak, nowotwór, zdrowie, profilaktyka | Monika Cichocka, Magda Skoneczna

| 0
Monika Cichocka Wysoka Świadomość
Monika Cichocka Wysoka Świadomość
82. Antyrak - cz. X. Rak, nowotwór, zdrowie, profilaktyka | Monika Cichocka, Magda Skoneczna
Loading
/

X część cyklu „ANTYRAK”, w którym, zamieszczam potrzebne informacje, które będziesz mógł wykorzystać DLA SIEBIE, lub bliskich- zastosować w celach profilaktycznych, lub leczniczych. Publikuję całą dostępną wiedzę na temat procesów związanych z nowotworzeniem, odkryć naukowych, profilaktyki, oraz naturalnych metod terapeutycznych, z którymi się zetknęłam – o których warto wiedzieć i wziąć je pod rozwagę w sytuacji, kiedy choroba pojawi się w Twoim otoczeniu, lub dotknie Ciebie samego. OTO SPOTKANIE Z MAGDĄ SKONECZNĄ – WSPANIAŁYM DIETETYKIEM KLINICZNYM, TERAPEUTKĄ w MOJEJ FIRMIE KWANTY.PL, WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM – MOJĄ PRZYJACIÓŁKĄ.

Magda sama wyleczyła się ze swojego raka – opowie swoją własną historię. To dobra, ciepła, umacniająca rozmowa. Zapraszam na premierę, w piątek o 20.00, czasu polskiego.

Kontakt z Magdą : magda.skoneczna@kwanty.pl

Miej otwartą głowę i serce. Wykorzystaj to, co z Tobą rezonuje. Masz prawo wyboru- DOKONAJ GO ŚWIADOMIE I MĄDRZE. Postaram się dostarczyć Ci każdej sensownej informacji, która będzie mogła Ci pomóc na drodze powrotu do zdrowia. Tak, RAKA MOŻNA WYLECZYĆ. TO, ŻE DZIŚ CZUJESZ SIĘ ŹLE, NIE ZNACZY, ŻE TAK JUŻ BĘDZIE ZAWSZE.

Serię ANTYRAK dedykuję pamięci mojej Mamy, której jestem wdzięczna za moje życie i wszystko, co dla mnie zrobiła.

Ta audycja nie zastępuje profesjonalnej porady lekarskiej. Została stworzona wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych. W razie potrzeby skontaktuj się z lekarzem. Autor audycji uchyla się od odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki, lub konsekwencje wynikające z zastosowania sugestii, preparatów, lub metod proponowanych w audycji. Autor audycji uważa, że zawarte w niej informacje powinny być publicznie dostępne.

Share

Dodaj komentarz