sesje kwantowe

Sesje kwantowe

Share

Sesje Kwantowe -Rytuał Zmiany| Sesje Kwantowe |

Czym jest sesja kwantowa? Procedurą kalibracji zmiany. Rytuałem dokonania pożądanej przez Ciebie ZMIANY. Ty musisz stworzyć intencję- czyli ustalasz cel takiej sesji.

Czego ta zmiana ma dotyczyć- zależy wyłącznie od Ciebie. Dla Twojej wygody, podpowiem, co możemy razem zrobić- jednak granice stwarzasz wyłącznie Ty sam. Możemy je także wspólnie rozszerzyć- czyniąc zmianę nieograniczoną i wspaniałą. Niektórzy nazywają takie zmiany CUDAMI. Więc tak- możemy czynić cuda. Widziałam je podczas moich sesji wiele razy.

Uzdrowienie, poprawa sytuacji finansowej, lepsza praca, znalezienie wymarzonego partnera, dobra strategia biznesowa, sukcesy w każdej dziedzinie, spokój wewnętrzny, uspokojenie psychofizyczne, radzenie sobie z konkretnymi wyzwaniami, zmiana naszej osobistej sytuacji życiowej, zawodowej, rodzinnej… Intencji może być bez liku- tylko Ty wiesz, czego najbardziej pragniesz. I- tak- to jest możliwe.

Oto przykłady innych intencji sesji kwantowych:

Transformacja Twoich ograniczeń mentalnych, finansowych, czy emocjonalnych– razem możemy je zlikwidować i otworzyć Cię na obfitość w każdej z tych kwestii- bo tylko wtedy będziesz w stanie ich doświadczyć. Mogę dla Ciebie odblokować przepływ dostatku i obfitości- oczywiście także w zakresie finansowym.

Skuteczna zmiana niekorzystnych programów i przekonań, które utrudniają osiąganie celów– wspólnie sprawimy, że wszystko o czym marzysz stanie się możliwe- a jeśli tego zapragniesz- ziści się. Wzrośnie Twoja osobista moc sprawcza.

Przezwyciężenie negatywnych objawów w ciele fizycznym; UZDRAWIANIE– tak, w tym zakresie mamy również nieograniczone możliwości- uzdrowienia podczas sesji kwantowych to wspaniałe doświadczenie- także w tej kwestii mam wiele doświadczeń i umiejętności.

Zmiany w relacjach z ludźmi- mogę pomóc Ci w harmonizacji takich relacji, związków, oraz Twojego nastawienia do otoczenia. Wspaniale się patrzy, jak zmieniają się te niezwykle ważne aspekty naszego funkcjonowania… jak ziszczają się marzenia o znalezieniu odpowiedniego partnera, lub poprawiają rodzinne kontakty.

Skuteczna praca nad lękiem, stresem i napięciem- sesje kwantowe są wspaniałym instrumentem wyrywającym z korzeniami to, co jest najgorszym świństwem wszechświata- strach. On właśnie jest naszym największym ograniczeniem i wrogiem- i zabiera nam osobistą wolność. Dlatego wspólnie możemy podziałać w kierunku uwolnienia od lęków.

Wprowadzenie do życia harmonii– równowagi pomiędzy umysłem, ciałem i emocjami- bo taki stan gwarantuje osobiste doświadczenie szczęścia, radości i błogości- które to uczucia pozwalają nam określać nasze życie jako spełnione.

Pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów i podejmowaniu właściwych decyzji– jeśli się wahasz w jakiejś istotnej kwestii, sesja kwantowa pomoże Ci globalnie uzyskać dobrą decyzję, oraz stworzy wewnętrzny stan harmonii i kontaktu z własną duszą.

Uzyskanie trwałego wewnętrznego spokoju. Ten aspekt wydaje się szczególnie istotny, ale dla niektórych niedościgły. Sesja kwantowa pomoże w uzyskaniu dobrego, wewnętrznego balansu, dzięki któremu będziesz mógł być szczęśliwy, zdrowy i spokojny.

Przekroczenie ograniczeń umysłu– pozostawienie niekorzystnego rozmyślania o przeszłości- co przyniesie w efekcie piękną przyszłość, wolną od strachu i złych przewidywań. Czarnowidztwo zostanie zepchnięte do defensywy :).

Rezygnacja z nadmiernej kontroli, zrozumienie, że oczekiwanie i walka oddalają nas od naszych celów– zdolność do wprowadzenia tej zasady postępowania do własnego życia- i paradoksalnie- uzyskanie poczucia władzy nad naszym losem.

Poszerzenie postrzegania rzeczywistości– sesje kwantowe mogą kompletnie zmienić Twoją optykę- przyczyniając się do całkowitej zmiany percepcji.

Możesz oczekiwać CUDÓW. Bądź odważny w intencjach, bo wszystko możemy razem ziścić. Ty decydujesz, na jak wiele jesteś gotów się odważyć. Bądź więc odważny w marzeniach. Warto.

JAK WYGLĄDA SESJA KWANTOWA?

Sesja jest przyjemna, dostarcza często uczucia uniesienia lub błogości, odbywa się w przyjaznych, bardzo spokojnych okolicznościach. Szczegóły organizacyjne ustalimy wspólnie, jednak procedura nie stwarza żadnych kłopotów, ani trudności. To ceremoniał dobrej, radosnej zmiany, która zawsze przychodzi, jeśli jej zapragniesz.

Share

QUANTEC, TIMEWAVER, medycyna kwantowa, medycyna informacyjna, sesje kwantowe, medycyna ortomolekularna, modelowanie rzeczywistości, coaching duchowy, uzdrawianie, transformacja kwantowa, praca w polu informacyjnym