Sesje Kwantowe -Rytuał Zmiany| Sesje Kwantowe |

Czym jest sesja kwantowa? Procedurą kalibracji zmiany. Rytuałem dokonania pożądanej przez Ciebie ZMIANY. Ty musisz stworzyć intencję- czyli ustalasz cel takiej sesji.

Czego ta zmiana ma dotyczyć- zależy wyłącznie od Ciebie. Dla Twojej wygody, podpowiem, co możemy razem zrobić- jednak granice stwarzasz wyłącznie Ty sam. Możemy je także wspólnie rozszerzyć- czyniąc zmianę nieograniczoną i wspaniałą. Niektórzy nazywają takie zmiany CUDAMI. Więc tak- możemy czynić cuda. Widziałam je podczas moich sesji wiele razy.

Uzdrowienie, poprawa sytuacji finansowej, lepsza praca, znalezienie wymarzonego partnera, dobra strategia biznesowa, sukcesy w każdej dziedzinie, spokój wewnętrzny, uspokojenie psychofizyczne, radzenie sobie z konkretnymi wyzwaniami, zmiana naszej osobistej sytuacji życiowej, zawodowej, rodzinnej… Intencji może być bez liku- tylko Ty wiesz, czego najbardziej pragniesz. I- tak- to jest możliwe.

Oto przykłady innych intencji sesji kwantowych:

Transformacja Twoich ograniczeń mentalnych, finansowych, czy emocjonalnych– razem możemy je zlikwidować i otworzyć Cię na obfitość w każdej z tych kwestii- bo tylko wtedy będziesz w stanie ich doświadczyć. Mogę dla Ciebie odblokować przepływ dostatku i obfitości- oczywiście także w zakresie finansowym.

Skuteczna zmiana niekorzystnych programów i przekonań, które utrudniają osiąganie celów– wspólnie sprawimy, że wszystko o czym marzysz stanie się możliwe- a jeśli tego zapragniesz- ziści się. Wzrośnie Twoja osobista moc sprawcza.

Przezwyciężenie negatywnych objawów w ciele fizycznym; UZDRAWIANIE– tak, w tym zakresie mamy również nieograniczone możliwości- uzdrowienia podczas sesji kwantowych to wspaniałe doświadczenie- także w tej kwestii mam wiele doświadczeń i umiejętności.

Zmiany w relacjach z ludźmi- mogę pomóc Ci w harmonizacji takich relacji, związków, oraz Twojego nastawienia do otoczenia. Wspaniale się patrzy, jak zmieniają się te niezwykle ważne aspekty naszego funkcjonowania… jak ziszczają się marzenia o znalezieniu odpowiedniego partnera, lub poprawiają rodzinne kontakty.

Skuteczna praca nad lękiem, stresem i napięciem- sesje kwantowe są wspaniałym instrumentem wyrywającym z korzeniami to, co jest najgorszym świństwem wszechświata- strach. On właśnie jest naszym największym ograniczeniem i wrogiem- i zabiera nam osobistą wolność. Dlatego wspólnie możemy podziałać w kierunku uwolnienia od lęków.

Wprowadzenie do życia harmonii– równowagi pomiędzy umysłem, ciałem i emocjami- bo taki stan gwarantuje osobiste doświadczenie szczęścia, radości i błogości- które to uczucia pozwalają nam określać nasze życie jako spełnione.

Pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów i podejmowaniu właściwych decyzji– jeśli się wahasz w jakiejś istotnej kwestii, sesja kwantowa pomoże Ci globalnie uzyskać dobrą decyzję, oraz stworzy wewnętrzny stan harmonii i kontaktu z własną duszą.

Uzyskanie trwałego wewnętrznego spokoju. Ten aspekt wydaje się szczególnie istotny, ale dla niektórych niedościgły. Sesja kwantowa pomoże w uzyskaniu dobrego, wewnętrznego balansu, dzięki któremu będziesz mógł być szczęśliwy, zdrowy i spokojny.

Przekroczenie ograniczeń umysłu– pozostawienie niekorzystnego rozmyślania o przeszłości- co przyniesie w efekcie piękną przyszłość, wolną od strachu i złych przewidywań. Czarnowidztwo zostanie zepchnięte do defensywy :).

Rezygnacja z nadmiernej kontroli, zrozumienie, że oczekiwanie i walka oddalają nas od naszych celów– zdolność do wprowadzenia tej zasady postępowania do własnego życia- i paradoksalnie- uzyskanie poczucia władzy nad naszym losem.

Poszerzenie postrzegania rzeczywistości– sesje kwantowe mogą kompletnie zmienić Twoją optykę- przyczyniając się do całkowitej zmiany percepcji.

Możesz oczekiwać CUDÓW. Bądź odważny w intencjach, bo wszystko możemy razem ziścić. Ty decydujesz, na jak wiele jesteś gotów się odważyć. Bądź więc odważny w marzeniach. Warto.

JAK WYGLĄDA SESJA KWANTOWA?

Sesja jest przyjemna, dostarcza często uczucia uniesienia lub błogości, odbywa się w przyjaznych, bardzo spokojnych okolicznościach. Szczegóły organizacyjne ustalimy wspólnie, jednak procedura nie stwarza żadnych kłopotów, ani trudności. To ceremoniał dobrej, radosnej zmiany, która zawsze przychodzi, jeśli jej zapragniesz.

Share