49. Mistrz Kwantowej Zmiany. Dwupunkt, Techniki Kwantowe, Kreacja, Zmiana | Monika Cichocka, Anna Kubica

| 0
Monika Cichocka Wysoka Świadomość
Monika Cichocka Wysoka Świadomość
49. Mistrz Kwantowej Zmiany. Dwupunkt, Techniki Kwantowe, Kreacja, Zmiana | Monika Cichocka, Anna Kubica
Loading
/

Kochani, zapraszam na audycję, która ma na celu zainspirowanie Was do wejścia w przestrzeń ZMIANY, która jest możliwa TU i TERAZ, już, od razu, z radością i lekkością. Moim Gościem będzie Anna Kubica, która prowadzi warsztaty, podczas których zapoznaje uczestników z zestawem kwantowych procedur, które już po pierwszym z nimi zetknięciu, przywracają zagubionym podróżnikom siłę, blask i poczucie mocy osobistej.

Kwantowe techniki, których uczy Anna Kubica, pozwalają powrócić do stanu osobistej boskości, bez długotrwałych procesów. Przemierzanie przestrzeni zmiany po warsztatach Ani staje się cudowną przygodą, a każdy lęk odchodzi daleko, pozostawiając drogę każdego z uczestników świetlistą i spokojną. Ania z nami zostaje, będzie cały cykl naszych rozmów – mam nadzieję, że Wam pomoże odnaleźć własną niezależność i charyzmat alchemiczny.

Audycji, w tle, towarzyszy ultra-ważna praca Agni, która wzięła na siebie wszystkie technikalia i rolę producenta moich programów – jestem jej bardzo wdzięczna.

W tle, piękna muzyka Jacka Ruraka – zaglądajcie na jego stronę, gdzie publikuje swój wspaniały dorobek.

www.annakubica.com

www.kwanty.pl

www.jacekrurak.pl

Share

Dodaj komentarz