55. „Opera – cz. IV” Opera, Teatr, Sztuka, Dźwięk, Muzyka | Monika Cichocka, Maestro Adam Banaszak

| 0
Monika Cichocka Wysoka Świadomość
Monika Cichocka Wysoka Świadomość
55. „Opera - cz. IV" Opera, Teatr, Sztuka, Dźwięk, Muzyka | Monika Cichocka, Maestro Adam Banaszak
Loading
/

Dziś chciałabym Was zachęcić do obejrzenia nietuzinkowej rozmowy z fantastycznym dyrygentem operowym, Panem Adamem Banaszakiem, który opowie o wielu, ukrytych przed wzrokiem melomana i widza, aspektach teatru operowego, oraz o dyrygenturze operowej.

Maestro jest, w mojej opinii, jednym z rasowych kapelmistrzów operowych, jest też pasjonatem pracy u podstaw, co jest niezwykle inspirujące i szczególnie warte podkreślenia. Bardzo chciałam, żebyście mogli go poznać, bez fraka i gali – dziś będzie nas widać, zależało mi, byście mogli zobaczyć uśmiech i entuzjazm Pana Adama.

Wiecie już, że na moim kanale publikuję wyłącznie to, z czym rezonuję, co mnie osobiście inspiruje i zachwyca – zachwyt motywuje, unosi i powiększa potencjał kreacyjny. Daję wybrzmiewać zjawiskom, które pozwalają zaczerpnąć ze źródła radości, piękna, prawdy i mocy. Trzymajcie kciuki za Maestro Banaszaka, bo to jeden z Artystów Nowej Ziemi – to rzecz pewna. Audycja z gościnnym udziałem Andy’ego Choińskiego 🙂

Ogromnie podziękowania dla Teatru Wielkiego w Łodzi, za możliwość wykorzystania przepięknych zdjęć autorstwa Joanny Miklaszewskiej. Po więcej scenicznych fotorelacji sięgnijcie na stronę Opery:

www.operalodz.com

Za wspaniałą muzykę, która ilustruje wstęp audycji należą się podziękowania niezwykle utalentowanemu Jackowi Rurakowi. Całość jego twórczości znajdziecie na stronie internetowej:

www.jacekrurak.pl

Share

Dodaj komentarz