PROTOKÓŁ ANTYSPAJKOWY dra KK

Efekt transfekcji od osób zarażonych szczepionką na covid-19, skutkuje ogromną produkcją interleukin powodujących procesy zapalne i nowotworowe.

Poniżej- protokół złożony z naturalnych substancji i przeciwzapalnych suplementów diety – autorstwa dra KK, lekarza holistycznego- który można wykorzystać do zapobiegania niekorzystnym skutkom nadprodukcji IL-6. (Dziękuję Doktorowi KK, że zgodził się podzielić wiedzą.)

__________

Inhibitory IL-6 (przeciwzapalne): BOSSWELLIA SERRATA (kadzidło) i EKSTRAKT Z LIŚCI MNISZKA LEKARSKIEGO

Inne inhibitory IL-6: CZARNUSZKA (NIGELLA SATIVA), KURKUMINA, OLEJ RYBI I INNE KWASY TŁUSZCZOWE, CYNAMON, FISETYNA (flawonoid), APIGENINA, KWERCETYNA (flawonoid), RESWERATROL, LUTEOLINA, WITAMINA D3k2MK7, CYNK, MAGNEZ, HERBATA JAŚMINOWA, LIŚCIE LAUROWE, PIEPRZ CZARNY, GAŁKA MUSZKATOŁOWA, SZAŁWIA

* Wykazano, że kwercetyna, barwnik roślinny, wykazuje szeroki zakres działania przeciwzapalnego i przeciwwirusowego.

 * Wykazano, że cynk działa jako silny przeciwutleniacz, który chroni organizm przed stresem oksydacyjnym, procesem związanym z uszkodzeniem DNA, nadmiernym stanem zapalnym i innymi szkodliwymi skutkami.

Inhibitory białka kolczastego: PRUNELLA VULGARIS, IGŁY SOSNOWE, EMODYNA, NEEM, EKSTRAKT Z LIŚCI MNISZKA LEKARSKIEGO, IWERMEKTYNA

Neutralizatory białka kolczastego: N-ACETYLOCYSTEINA (NAC), GLUTATION, HERBATA Z KOPRU WŁOSKIEGO, HERBATA ANYŻOWA, HERBATA Z IGLIWIA SOSNY, ZIELE DZIURAWCA, LIŚĆ ŻYWOKOSTU,  WITAMINA C

* Wykazano, że iwermektyna wiąże się z białkiem kolczastym, potencjalnie czyniąc je nieskutecznym w wiązaniu się z błoną komórkową.

* Kilka roślin występujących w naturze, w tym igły sosny, koper włoski, anyż gwiazdkowaty, ziele dziurawca i liść żywokostu, zawiera substancję zwaną  kwasem szikimowym, która może pomóc zneutralizować białko kolca. Kwas szikimowy może pomóc w zmniejszeniu kilku możliwych szkodliwych skutków białka kolczastego i uważa się, że przeciwdziała tworzeniu się skrzepów krwi.

* Regularne doustne dawki witaminy C są przydatne w neutralizacji wszelkich toksyn.

* Herbata z igieł sosnowych ma silne działanie przeciwutleniające i zawiera wysokie stężenie witaminy C.

* Nattokinaza- enzym pochodzący z japońskiej potrawy sojowej „Natto”- jest naturalną substancją, której właściwości mogą pomóc w ograniczeniu występowania zakrzepów krwi.

* Kurkuminoidy też mają działanie przeciwzakrzepowe.

Share

Dodaj komentarz